6x21 Dva zbývající (Two to go)

27. listopadu 2010 v 19:55 | Spiffy |  6.série
Obrázek
Buffy, Anya a Alex probíhají lesem, přesvědčeni o tom, že Willow teď půjde po Jonathanovi a Andrewovi. Anya použije magii a teleportuje se do vězení, zatímco Buffy a Alex se tam snaží dostat po svých. Ve vězení sdělí Anya Jonathanovi a Andrewovi, co se stalo Warrenovi. Žádný policista jim ale nevěří, že jsou v nebezpečí, dokud se před budovou neobjeví Willow a začne rvát cihly ze zdi, aby se dostala k těm dvěma. Zatímco policisté na Willow míří zbraněmi, Buffy se dostane do vězení a rychle odvede Jonathana a Andrewa pryč. Alex už čeká před stanicí v ukradeném autě, připraven je odvézt pryč. Na své cestě do bezpečí (ať už je to kdekoliv) se za nimi objeví osmnáctikolový tahač řízený Willow, která stojí na střeše kabiny. Naštěstí brzy dojde Willow síla a Buffy, Alex, Anya, Andrew a Jonathan uprchnou do Magic Boxu. Tam zjistí, že Willow vysála všechnu sílu z knih černé magie, kromě jedné staré (nepřeložené) Sumerské knihy, která obsahuje ochranná kouzla. Je to jejich poslední šance proti Willow.

V Africe se Spike podrobuje zkoušce. Bojuje proti muži s ohnivými pěstmi. Podaří se mu ho porazit, ale zjistí, že to byl jen první test. Dawn se mezitím cítí neužitečná a donutí Clema, aby se s ní vydal za Rackem. Na to samé místo zamíří i Willow. Když Willow dorazí, začne ji Rack svádět. Do ucha jí zašeptá "Řekni mi, jahůdko, co na tomhle světě by jsi chtěla?". Willow chce všechno, a tak z něj vysaje veškerou sílu a magii. O pár chvil později dorazí i Dawn a najde Racka mrtvého. Když se od jeho těla otočí a chce s křikem utéci, narazí na Willow, která vypadá ještě hůř než předtím. Čarodějnice přistupuje blíž k Dawn, která před ní ustupuje. Willow už nebaví její fňukání a rozhodne se, že ji promění v kouli energie, kterou byla než se stala člověkem. Dawn je vyděšená, ale než Willow stihne splnit svůj slib, vpadne dovnitř Buffy.

Mezitím se v Magic Boxu snaží Anya s Alexem přeložit text ochranného kouzla. Alex cítí vinu za to, že nemohl zabránit postřelení své kamarádky, ale Anya nesdílí jeho názor. Myslí si, že to není jeho chyba a je stála naštvaná kvůli jejich rozchodu. Alex jí řekne, že si o tom promluví až zachrání Willow. V Rackově bytě se Buffy snaží s Willow mluvit, ale Willow jí nechce poslouchat. Řekne Buffy, že jediným světlým bodem jejího života byla Tara, ale ta je teď pryč. Willow také ví, že se Buffy na tomto světě necítí dobře a řekne jí "Poprvé v životě kdy jsi měla klid bylo, když jsi byla mrtvá". Během jejich rozhovoru je všechny tři Willow přenese do Magic Boxu.

V obchodě uvidí Jonathana a Andrewa a rozzlobeně na ně sešle blesk, který však nemá žádný účinek. Příčinou je Anya, schovaná za policemi s knihami, která pronáší ochranné kouzlo z vyluštěné knihy. Willow se znovu připravuje vyslat další blesk, ale v tom jí zabrání Buffy. Willow pošle svou nejlepší přítelkyni přes místnost a propukne mezi nimi boj. Alex chytne Dawn a oba zločince a vyvede je z Magic Boxu. Doufá, že najde místo, kde by se mohli ukrýt. Buffy a Willow bojují, Magic Box je celý zničený. Buffy spadne na zem a nechtěně odhalí Anyu za poslední stojící policí. Rozzuřená Willow vytrhne Anye knihu z rukou a hodí Anyu do polic. Teď už mezi ní a Buffy nic nestojí a Willow použije všechnu svou sílu, aby přemožitelku porazila. Když se Willow chystá na svůj poslední úder, něčí kouzlo ji pošle přes celou místnost. Willow leží na zemi a krvácí z nosu. Vzhledne a ve dveřím uvidí stát Gilese.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kuře Kuře | Web | 27. listopadu 2010 v 19:58 | Reagovat

fakt? :D protože mě trochu připomínaly ty názvy nějaké díly ale když jsem to četla tak mi nějak nepřišlo. tak jsem to nejspíš neviděla.. hned to musím jít skouknout! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama