6x19 Vidět červeně (Seeing red)

27. listopadu 2010 v 19:54 | Spiffy |  6.série
Obrázek
Tara a Willow leží v posteli a povídají si o následcích Spikova dobrodružství s Anyou. Když Tara nechtěně prozradí, že Buffy spala se Spikem, Willow se rozhodne, že si s Buffy promluví. Buffyin pokoj je ale prázdný. Buffy mezitím vpadne do skrýše tria. Ti už jsou ale pryč a Buffy si na tabuli přečte vzkaz Příliš pozdě. Ze všech stran ji obklopí obrovské a rotující cirkulárky a Buffy na poslední chvíli uteče. Trio je zatím v jeskyni a zabijí démona. Stáhnou ho z kůže a pak ji použijí k průchodu skrz ochrannou bariéru. Jonathan se vrátí s krabicí, ve které jsou kuličky Orb Nezzla'khanu. Když si je Warren vezme, získá tím nepřemožitelnost.

Buffy se snaží promluvit s Alexem, který je stále rozhořčený z toho, co se dozvěděl o Buffy a Spikovi. Znechucený Alex se s ní ale nechce bavit, odejde ze svého bytu a nechá tam Buffy samotnou. Později se Buffy, zraněná bojem s upírem, vrátí domů a chce si dát koupel. V tu chvíli se objeví Spike a pokusí se ji znásilnit. Buffy ho odkopne ke zdi a pohrozí mu, aby se jí už nikdy nedotýkal. Trio mezitím vejde do baru, kde si Alex dává nějaké pití a jsou připraveni vyzkoušet Orb. Warren se snaží získat pozornost nějaké neznámé dívky, ale do cesty se mu postaví její přítel. Warren ho s pomocí Orbu zmlátí a tak i další dva jeho kamarády. Když Alex vyjde ze záchodků, chce po Warrenovi, aby toho nechal, ale Warren ho napadne.

Alex se dobelhá k Buffy domů a tam najde plačící Buffy, která je zraněná z boje se Spikem. Alex si to s ním chce vyřídit, ale Buffy ho zadrží. Zpět ve Spikově hrobce vzpomíná Spike na útok na Buffy a dojde mu, že čip v jeho hlavě ho ničí. S pomocí démona Clema si uvědomí, jakým byl kdysi upírem. Pozdě večer odjíždí na své motorce z města, a před Buffyiným domem slíbí Buffy, že až se vrátí, nepozná ho.

Mezitím trio přepadne náklaďák plný peněz a s pomocí Orbu vytrhne Warren dveře náklaďáku. Objeví se tam Buffy, připravená trio nakopat. Warren a Buffy bojují a jejich boj je celkem vyrovnaný. Pak skočí Jonathan Buffy na záda. Ta si myslí, že s ní chce také bojovat, ale on zašeptá "Rozbij Orb". A dřív než stihne Warren něco udělat, je Orb na kusy. Warrenova síla je pryč, ale Warren má ještě záložní plán. Použije rakety na zádech a zmizí ve vzduchu. Druzí dva jsou ale chyceni a odvedeni do vězení, kde doufají, že se pro ně Warren vrátí.

Další ráno se na dvorku Buffy a Alex snaží dát do pořádku své přátelství. Obejmou se, ale jsou vyrušeni Warrenem, který se zbraní v ruce vpadne na dvorek. Buffy srazí Alexe k zemi a zachrání ho před letící kulkou. Kulka tak zasáhne její hrudník. Alex se snaží krev zastavit. Warren utíká a ještě několikrát vystřelí. Jedna kulka proletí oknem do pokoje Willow a střelí Taru přímo do srdce. Tara se skácí Willow do náruče. Willow vzhlédne a její oči se nejdříve promění na černé a pak na rudé, jsou plné krve.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama