6x18 Entropie (Entropy)

27. listopadu 2010 v 19:23 | Spiffy |  6.série
Obrázek
Andrew, Jonathan a Warren honí dva upíry kvůli nějakému disku. Pronásledovaní upíři narazí na Buffy, která je s menší pomocí Spika zlikviduje. Trojka se zmocní disku, který upírovi vypadl při rvačce a nenápadně se vytratí. Spike po Buffy chce, aby o jejich vztahu řekla svým přátelům, což Buffy jednoznačně odmítne. Alex je ve svém bytě a zahání samotu pitím piva. Když odchází pryč, je sledován ubrečenou Anyou. Příští den čeká Willow na Taru před třídou a po nešikovné konverzaci ji Willow pozve na kávu. Tara to s radostí přijme. Buffy a Dawn se mezitím vydali na sesterské nákupy a Dawn se Buffy svěří, že do většiny obchodů nemůže, protože tam něco ukradla. Ve skrýši Trojky dělá Jonathan nějaký druh kouzla, ale jakmile ho dokončí, chce na Warrenovi a Andrewovi podíl. Zdá se však, že Warren má jiné plány. S Andrewem se domluvil, že Jonathana využijí a poté se ho zbaví.

Alex se vrací do svého bytu, kde najde Anyu. Oba dva se pokouší usmířit, ale když Alex řekne, že si ji zatím nechce vzít, Anya se rozzlobí a její znovu nabytá démoní stránka se jí projeví ve tváři. Stojí však zády k Alexovi, takže ten to nevidí. Anya vysloví několik přání, ale nedokáže si je splnit, a tak rozčileně odejde. Příští den se Anya a Halfrek sejdou a Halfrek jí vysvětlí, že nemůže plnit svá vlastní přání. Musí si to za ni přát někdo jiný. Buffy a Dawn společně snídají a Dawn se pokouší přemluvit svoji sestru, aby ji večer vzala na hlídku. Buffy jí to ale nedovolí.

Willow a Tara spolu sedí v kavárně a Willow sděluje Taře všechny novinky, které se nedávno staly. Z rozhovoru je vyruší Anya a nenápadně po nich chce, aby si přály něco špatného o Alexovi. Ale Willow ani Tara ji nevyhoví. Anya se o to tedy pokouší u Dawn, jenže ta jak uslyší slovo "přát si", zmlkne. Anya to s ní vzdá vydá se za Buffy, která ale také o Alexovi nic špatného neřekne. Když Anya uvidí Alexe, který přichází za Buffy, radši odejde. Alex chce za Anyou běžet, ale Buffy mu to vymluví. Znechucený Alex kopne do zahradního skřítka, ve kterém objeví malou kameru. Alex si myslí, že ji tam dal Spike, aby mohl sledovat Buffy. Buffy za Spikem zajde a zjistí, že s tím nemá nic společného.

Anya se sejde s Halfrek a stěžuje si, že nemůže najít nikoho, kdo by byl proti Alexovi. V tom přijde do Magic Boxu Spike a Anya dostane nápad. Spike hledá v Magic Boxu kouzlo, které by ochromilo bolest. Anya mu nabídne láhev whiskey a začne s ním pít. V úkrytu trojky. Zdá se, že ti tři našli to, co hledali. Jenže díky jejich nešikovnosti se mapa, na které je tato věc zakreslena, vznítí. Willow se snaží pomocí kamery, kterou našel Alex před domem, vystopovat jejich sledovatele. Zjistí, že kamery jsou rozmístěny naprosto všude - ve škole, v Magic Boxu, v Doublemetu, v práci Alexe… Díky kameře v obchodě, uvidí Spika a Anyu, kteří jsou značně opilí, jak souloží na stole. Willow se to pokusí skrýt, ale Alex, Buffy i Dawn je v počítači zahlédnou. Buffy je zdrcená a chce s Dawn a Willow přijít na to, o co těm pronásledovatelům jde. Alex se mezitím v tichosti vydá do Magic Boxu s velkou sekerou.

Alex najde Spika, jak vychází z obchodu a zaútočí na něj. Buffy zjistí, že Alex zmizel a přiběhne za ním do Magic Boxu. Anya vyjde z obchodu a snaží se to urovnat. Alex jí řekne, že ví, co se Spikem dělala a zeptá se jí, jak se mohla spustit s takovou zrůdou jako je on. Spike si neodpustí poznámku, že Buffy si na něj nikdy nestěžovala. To Alexe dorazí, pustí sekeru na zem a zdrceně odejde pryč. Buffy se také vytratí a Anya začne smutně uklízet obchod. Mezitím v domě Summersových, Tara překvapí Willow nečekanou návštěvou a řekne jí, že se by se mohly k sobě vrátit. Willow ji radostě políbí a Tara jí polibek vášnivě oplatí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kuře Kuře | Web | 27. listopadu 2010 v 19:36 | Reagovat

Tady se to hemží samými povídkami :-D Měla by ses zapojit do nějaké příběhové soutěže. :-) ti to moc jde! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama