6x16 Pekelné zvony ( Hell´s bells)

27. listopadu 2010 v 19:18 | Spiffy |  6.série
Obrázek
Buffy a Willow koukají do zrcadla a jsou zděšené tím, co vidí - svůj odraz v zrcadle, mají na sobě zelené šaty družiček. A minulý večer, kdy se konala zkušební večeře, byl noční můrou. Anya se snažila svou démoní rodinu vydávat za cirkusáky a Alexova rodina se totálně opila. Ale Anya a Alex si jsou jistí, že jejich svatbu nemůže nic na světě překazit. V temné uličce za deštivého počasí vystoupí z portálu starý muž a vydá se ke kostelu, kde se má konat svatba.

Buffy pomáhá nervóznímu Alexovi do jeho obleku, zatímco Tara a Willow spolu flirtují a přitom pomáhají nevěstě do svatebních šatů. Hosté se shromažďují. Alexův strýc Rory je zase opilý. Démon Pomsty D'Hoffryn dává Dawn zabalený dárek, ze kterého trčí chapadla. Spike se objeví s nějakou dívkou a okamžitě zmizí mezi Anyinou rodinou, stejně jako démon Clem, démon s chapadly, bradavicový démon atd. Není lehké udržet napilé lidi a démony v klidu. Dawn řekne Buffy, že viděla Spika s nějakou holkou a Buffy začne ihned žárlit.

Starý muž z portálu přijde k Alexovi a poradí mu, aby si Anyu nebral. Představí se jako Alex Harris z budoucnosti. Alex ho vezme stranou od hostů a starý Alex ho pomocí nějakého mystického orbu vtáhne do budoucnosti. Alex vidí sám sebe, jak leží na gauči, cpe se brambůrkama, kolem něj běhají dvě děti, které jsou na půl démony a neustále se hádá s Anyou. Alex se vrací zpět do současnosti, je zděšen budoucí vizí, která mu ukázala, jak to bude vypadat po třiceti mizerných letech manželství. Budoucí Alex stále naléhá na Alexe z přítomnosti, aby zrušil svatbu. Mezitím si Buffy a Spike vymění pár pohledů. Je vidět, že Spike chce být s ní, ale oběma je jasné, že to nejde. Začne hrát svatební píseň, ale Alex, který má stát před knězem, tam není.

Buffy se snaží hosty zabavit, ale ti začínají být neklidní. Démoni obviňují lidi, lidi obviňují démony, a Dawn navíc řekne Anye, že její ženich zmizel. Tahle situace může vést k jedinému, k boji mezi démony a lidmi. Alex se zatím prochází v dešti a přemýšlí. Anya zjistí, že Alex mluvil se staříkem a začne se ho na Alexe vyptávat. Starý muž odhalí svou pravou totožnost - je to obrovský démon. Stařík tvrdí, že tohle mu udělala Anya a zaútočí na ní svými drápy. Také se dozvíme, že tento démon byl kdysi člověkem, ale před mnoha lety podvedl svou ženu a dopadla na něj kletba démonky pomsty. Objevila se Anya, proměnila ho do démona a on byl navždy mučen v jiné dimenzi. Zničit Anyinu svatbu byla jeho pomsta.

Náhle se objeví Alex, aby zasáhl, ale přemožitelka je tou osobou, která démona zabije. Anya prozradí Alexovi, že ten starý muž nebyl on z budoucnosti, ale člověk, kterého kdysi proklela a on se chtěl pomstít. Alex si však není jistý, protože to co viděl, by mohla být jednou pravda. Oba opustí kostel, ale ne spolu. Alex se odebere do motelu a Anya je ve svém bytě utěšována D'Hoffrynem. Anya viní Alexe z toho, že kvůli němu ztratila svou démonskou osobnost. D'Hoffryn uzná, že by se Anya měla vrátit zpět a nabídne Anye její sílu zpět. Anya o tom přemýšlí.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama