6x11 Neviditelná (Gone)

27. listopadu 2010 v 19:11 | Spiffy |  6.série
Obrázek
Buffy, Willow a Dawn vyhazují z domu všechny věci, které mají něco společného s magií. Na druhé straně města trio dokončuje zbraň, která jim pomůže k neviditelnosti. Zpět v Buffyině domě, Dawn se na Buffy a Willow stále zlobí. Pak do domu vejde Spike, který hledá svůj zapalovač. Buffy si myslí, že je to jen záminka, aby ji mohl navštívit. Po krátké výměně názorů mezi Spikem a Buffy, připomene Alex Spikovi, že u přemožitelky nemá šanci. Když Dawn odejde s Alexem do školy, ve dveřích se objeví neznámá žena. Je to paní Kroegerová, sociální pracovnice. Po krátkém rozhovoru vypadá Buffy jako naprosto nevyhovující poručník pro Dawn. Pracovnice odchází a pohrozí Buffy, že ji bude sledovat. Spike také odejde a neodpustí si komentář o jejích krásných vlasech. Naštvaná Buffy si svůj vztek vybije na svých vlasech a ostříhá si je.

Když Buffy vychází z kadeřnictví, kde jí vlasy upravili po jejím zásahu, na ulici si zrovna trio zkouší svou novou zbraň na neviditelnost. Jonathan a Andrew začnou o zbraň bojovat, a nechtěně trefí Buffy, která se stane neviditelnou. V Magic Boxu se Anya a Alex dohadují o své svatbě. Do obchodu přijde neviditelná Buffy a chvíli si tam hraje. Alex se rozhodne zjistit, jak to odstranit a Buffy jde na procházku. Alex a Anya si myslí, že Buffyin stav je výsledkem Willowiných kouzel. Nakonec Alex zjistí, že Willow v tom nemá prsty. Mezitím si Buffy užívá své neviditelnosti. Dělá si srandu z dívky s divnou čepicí, shodí na zem nějakého troubu, ukradne policistovi motorku a nakonec zamíří na sociálku, kde si to chce vyřídit s paní Kroegerovou. Za pomoci své neviditelnosti Buffy dokáže, že Kroegerová vypadá před svými spolupracovníky jako blázen. Její šéf ji poručí dovolenou a případ Summersových chce svěřit jinému pracovníkovi.

Alex a Willow se vydají na ulici, kde se stala Buffy neviditelnou a najdou tam neviditelný hydrant. Ve Spikově hrobce překvapí Spika neviditelný návštěvník, jedná se o Buffy. Mezitím v Magic Boxu Anya, Alex a Willow zjistili, že neviditelné předměty se po nějaké době začnou měnit v tekutou hmotu. Bojí se, že se Buffy stane to samé. Trio se mezitím dohaduje, jak moc radiace Buffy zasáhla, když jí trefili. Alex hledá Buffy a jde se po ní optat Spika. V kryptě najde nahého Spike v posteli, který před ním předstírá, že cvičí. Pravdou ale je, že si Spike zrovna užíval s Buffy. Alex se ho zeptá na Buffy, ale Spike mu řekne, že ji neviděl. Alex odejde z hrobky a dál hledá Buffy. Spike se na Buffy naštve, protože jí plně vyhovuje, že ji Alex neviděl a z hrobky ji vyhodí.

Willow zasedne ke svému počítači, aby získala nějaké odpovědi. S velkým sebezapřením nepoužije magii. Buffy se vrátí domů, kde se mine s Dawn a poslechne si vzkaz od Alexe, že se z ní stává pudink. Willow mezitím míří do skrýše tria, kde jí neviditelní zločinci zajmou. Pak zavolají Buffy a chtějí se s ní sejít pod záminkou, že ji zviditelní. Willow řekne Buffy, že Warren nastavil přístroj jinak a snaží se ji zabít. Během bitky se Willow dostane k zneviditelňovací zbrani a všechny čtyři zase zviditelní. Buffy pozná Jonathana ze střední školy a Warrena zase jako kluka, který měl problémy se svou robotí přítelkyní. Warren jí vysvětlí, že jsou její Archa Nemesis. Pak celá trojice uteče zadními dveřmi. Willow informuje Buffy, že je sledovala starou dobrou cestou a nepoužívala při tom magii.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama