6x06 Celou cestou (All the way)

27. listopadu 2010 v 12:02 | Spiffy |  6.série
buffy_logo
Je Halloween a celá parta je v Magic Boxu, který je plný kupujících. Dozvíme, že ve městě je nějaký starý muž, jménem Kaltenbach, který je údajným Halloweenským zabijákem. Když obchod zavřou, Alex a Anya konečně ostatním oznámí své zasnoubení. Willow a Tara se pohádají kvůli tomu, že Willow používá příliš mnoho magie. A Dawn připomene Buffy, že večer stráví u Janice. Po dlouhé poučce, kterou Dawn dostane od své sestry, zjistíme, že Dawn lhala a jde s Janice a dvěma staršími kluky ven. Zatímco se Dawn, Janice, Zack a Justin baví venku, tak se v Buffyině domě odehrává rozhovor mezi Gilesem a Alexem o Alexově budoucnosti. Alex si najednou není jistý svatbou, ale Giles ho ujišťuje, že vše bude v pořádku.

Dawn a její přátelé dojdou až k domu Kaltenbacha. Tam Janice napadne, že by někdo mohl rozbít tykev, po hlasování je vybrána Dawn. Když zvedne tykev a chce ji hodit na zem, náhle ji za ruku chytne Kaltenbach. Její přátelé jí okamžitě utíkají na pomoc, ale stařík je nečekaně pozve dovnitř. Mezitím co chystá něco s velmi ostrým nožem v kuchyni, ostatní v obýváku přemýšlí, jak nenápadně zmizet. Justin nabídne starému muži pomoc s jeho speciálním dárkem v kuchyni. K našemu překvapení se je muž nechystá zabít, ale připravuje jim sušenky. Justin se ale promění v upíra, muže zabije a ukradne mu peněženku.

Vracíme se zpět do Buffyina domu, kam volá máma Janice. Gilesovi hned dojde, že každá řekla, že zůstane u té druhé a Alex to přirovná ke staré klasice. Giles se rozhodne najít Buffy, která je na hlídce. Anya a Alex zůstanou v domě a Tara s Willow jedou do Bronzu. Hned potom, co jsme se dozvěděli, že Justin a Zack jsou upíři, ukradne Zack auto a řidiče zabije. Pak se čtveřice rozdělí do párů. Zack a Janice odcházejí a nechávají Dawn s Justinem osamotě v autě. Justin jí políbí a dojde mu, že to byl Dawnin první polibek. V Bronzu se Willow rozhodne vymazat všechny, kterým není šestnáct, což by mělo usnadnit hledání, ale Tara s tím nesouhlasí a znovu se pohádají.

V Zackově ukradeném autě pokračuje Dawn s Justinem v líbání. Poté se Justin promění v upíra. Buffy rozbije dveře do Spikovi hrobky, a vyzvídá od Spika, kde je Dawn. Na konci hřbitova hledá Giles Dawn. Náhodou narazí na Zacka, který zrovna vysává Janice. Giles Zacka zabije a dál pokračuje v hledání. Kousek od hřbitova uvidí Justina, jak se pokouší Dawn proměnit v upíra. Když chce Giles Justina probodnout, obklíčí ho další upíři. Na pomoc mu přispěchají Spike s Buffy. Během bitvy probodne Dawn Justina šípem z kuše. Den končí a všichni se sejdou v Buffyině domě. Buffy nechá Gilese, aby Dawn potrestal. A Willow použije kouzlo, aby Tara zapomněla na jejich hádky.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama