6x03 Po životě (After live)

27. listopadu 2010 v 12:00 | Spiffy |  6.série
buffy_logo
Buffy je zpět, ale je vše skutečně v pořádku? Alex, Anya, Willow a Tara jsou stále venku, hledají Buffy a snaží se odhadnout škody, jaké napáchali démoni. Zdá se, že gang Hellionů konečně vypadl ze Sunnydale. Dawn přivede Buffy do jejich domova, a tam se ji snaží umýt a uklidnit. Poví své sestře, co všechno se stalo, když byla v Pekle. V tu chvíli se tam objeví Spike a zděšeně se na Buffy podívá. Všimne si, že má prsty rozedřené až do krve, jak se snažila vyhrabat z hrobu. Do domu dorazí i zbytek party a Spike okamžitě odejde.

Všichni jsou zděšeni z Buffyina stavu a zeptají se Willow, zda si je jistá, že přivedla Buffy zpět správně. Rozzuřený Spike praští s Alexem o strom a zeptá se ho, proč mu o kouzlu neřekli. Pak ho pustí a prorocky řekne, že když si někdo začne s magií, musí počítat s následky.

Večer si Buffy prohlíží fotky sebe a svých přátel. Najednou se jejich obličeje změní v lebky a kostry. V noci napadne Buffy spící Willow a Taru a hned zmizí. Willow se běží podívat do pokoje Buffy a najde ji tam, jak spí. Tu noc v bytě Alexe a Anyi se něco vtělí do Anyi a ta napadne Alexe. Parta se druhý den sejde, je jim jasné, že když oživili Buffy asi zároveň stvořili nějakého démona. Řeknou o tom Buffy a potom jdou do Magic Boxu, kde se snaží zjistit, jak se démona zbavit. Démon posedne Dawn a ta začne plivat oheň. Willow z knih zjistí, že démon bude žít, dokud ho Buffy nezabije. Démon ale posedl Alexe, takže slyšel vše, co říkali.

Démon se vydá za Buffy, která jde domů z hlídky. Alex a Anya jí běží na pomoc a Willow s Tarou dělají v Magic Boxu kouzlo, které by démona zhmotnilo, aby ho Buffy mohla porazit. Buffy se snaží bojovat s démonem, ten se na poslední chvíli zhmotní a Buffy mu usekne hlavu. Druhý den vypadá Buffy už líp, pošle Dawn do školy a pak se vydá do Magic Boxu, kde poděkuje svým přátelům za to, že ji přivedli zpět z pekla. Poté Buffy z obchodu odejde a narazí na Spika, který sedí v uličce ve stínu. Buffy se k němu připojí a svěří se mu, že svět ze kterého ji její kamarádi vytáhli, bylo asi nebe. A teď musí žít ve skutečném pekle.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama