Srpen 2010

8.díl-Znovu

31. srpna 2010 v 20:39 | Spiffy |  Buffy,the vampire slayer(9.série)
Obrázek
8.díl
Znovu

,,Spiku.."Angel Spika chytil za kabát a zatáhnul ho k sobě.,,Pusť mě!"odsekl Spike a naštvaně se na Angela obrátil.,,Potřebuju s tebou mluvit..."řekl Angel a zastavil,Spike ho napodobil.,,Něco se děje?"Buffy se na ně obrátila.,,V pohodě,doženem vás."řekl Spike a mrknul na BUffy,ta jen pokrčila rameny a s Kennedy a Faith šly zase dál.Spike se opřel o kmen stromu stojícího poblíž.,,Tak,cos mi chtěl říct tak důležitýho,že..."Spike to nestihl doříct,protože Angel vytáhnul z kabátu kolík a probodnul mu srdce.

7.díl-Přemísťování

29. srpna 2010 v 9:45 | Spiffy |  Buffy,the vampire slayer(9.série)
Obrázek
7.díl
Přemísťování

Spike a Xander seděli u televize a popíjeli whisky.Giles seděl v kuchyni a něco tam četl.Pak najednou zvedl hlavu od knih a podíval se ven a pak na hodinky.Bylo přesně 13:00,ael venku byla neustále tma.,,BUffy,pojď sem!"křikl ze schodů a dolů přišla Buffy a za ní i Faith s Willow a Kennedy,Dawn s Andrewem přišli později.,,Co je?"zeptala se Buffy a prohrábla si vlasy.,,Podívej se ven.."řekl a pohodil hlavou k oknu.Už i Spike se Xanderem se došourali k oknu.,,Tma.."řekla tiše Buffy a Giles jí ukázal hodinky.,,Co to má do háje znamenat?!"rozčílila se Buffy a sedla si na pohovku.,,To znamená to,že se budu moct i "ve dne" promenádovat venku.."řekl Spike a sedl si vedle ní.

5.série-Shrnutí

24. srpna 2010 v 11:18 | Spiffy |  Ostatní k Buffy
5. série byla vyjímečná a to především novou postavou v seriálu, která zajisté divákům popletla "hlavy"... Úvodním dílem se Buffy seznámila s hrabětem Drákulou, kterého stejně nakonec porazila a v závěru tohoto dílu jsme poprve spatřili Dawn - sestru Buffy. Celé Sunnydale je s ní sžité, takže to vypadá, jako by byla jen mladší sestrou Buffy a spokojeně spolu žili i s mámou.
V Sunnydale se objevuje Harmony, která se závěrem 3. série stala upírkou. Snaží se zabít Buffy, ale když se jí to nedaří, tak se spolčí se Spikem, který má ještě stál čip v hlavě, "kují spolu pikle" a stávají se z nich milenci.

4.série-Shrnutí

24. srpna 2010 v 11:10 | Spiffy |  Ostatní k Buffy
Po maturitě nastaly prázdniny a po prázninách opět hurá do školy!
Buffy se společně s Willow a Ozem rozhodli studovat na univerzitě UC Sunnydale. Xander na žádnou školu nenastoupil, pouze zůstal bydlet u rodičů a chodit s bývalou démonkou Anyou. Změnou oproti prvním třem sériím je nepřítomnost Cordélie, která se vydala do L.A. za slávou. Giles přestal být "oficiálním" pozorovatelem Buffy, ale i přesto zůstává po jejím boku a i nadále ji trénuje.

3.série-Shrnutí

24. srpna 2010 v 11:01 | Spiffy |  Ostatní k Buffy
... Buffy zabila koncem 2.série Angela a zároveň odešla ze Sunnydale. Odešla do L.A. a použila své druhé jméno Anne. Ovšem zapomenout na Angela se jí nepodařilo ani tam. Vrací se tedy zpět domů, kde ji přijímá šťastná Joyce a i parta, která ji ale vyčítá, že odešla. O Buffy se začíná zajímat její spolužák Scott, ale Buffy ho kvůli vzpomínkám na Angela odmítá. Giles začal pátrat po tom, co se stalo v boji proti Acathlovy - Buffy mu nakonec vše řekne a aby se vyrovnala sama se sebou, tak vrací prstýnek Claddagh od Angela na místo, kde ho zabila a začíná se sbližovat se Scottem. Ovšem prstýnek a především láska, kterou k sobě Buffy a Angel cítily způsobila, že byl Ange vrácen z pekla... (trochu divné, že spadl jakože z nebe)


2.série-Shrnutí

24. srpna 2010 v 10:59 | Spiffy |  Ostatní k Buffy
Druhá série byla protkána vztahy, boji a nejrůznějšími novinkami v životě hlavních postav. Po předcházející sérii přišla změna především v počtu dílů - měla 22 dílů (narozdíl od první, která měla pouhých 12).


1.série-Shrnutí

24. srpna 2010 v 10:56 | Spiffy |  Ostatní k Buffy
"V každém pokolení je jedna Vyvolená. Osamocena bude bojovat proti upírům, démonům a silám temnoty. Je to přemožitelka..."

Co jste možná nevěděli o hrdinech seriálu

24. srpna 2010 v 10:50 | Spiffy |  Ostatní k Buffy
* Nick Brendon měl na začátku natáčení piercing v pupíku - proto se hodně diskutovalo, jestli není gay.


6.díl-Zvládnout

23. srpna 2010 v 21:40 | Spiffy |  Buffy,the vampire slayer(9.série)
Obrázek
6.díl
Zvládnout

Spike se najednou zastavil a všichni s ním.,,Co se děje?"zeptala se ho sarkasticky Hannah a přistoupila k němu blíž.,,Myslel jsem,že jsi Buffy...Že jsi přemožitelku zabila?"Spike se na ní zvědavě podíval.,,Jo,ale ti její kamarádíčci jí zachránili..."odsekla Hannah a poručila Spikovi,ať jde dál,věděl,že nemá cenu se vzpouzet...,,Zabiješ jí hodně pomalu,jasný!"zašeptala Hannah před Buffyiným domem.Spikovi se nahrnuly slzy do očí,ale musel přikývnout.

Snad zítra.. ;))

22. srpna 2010 v 22:21 | Spiffy |  Moje kecy
Obrázek
Ahoj lidi,teď jsem tu moc nebyla,ale zítra snad přijdu a napíšu další díl Buffy. ;) Jinak,mamka mi koupila na Aukro.cz křížek na krk,na který se fakt šíleně těším. :)) Každej den jsem se teď koukala na Buffy(přesněji na Spika :D) na DVD a asi jsem se do něj zamilovala ještě víc. :* ♥ Takže už to ani víc nejde. :D Každý den čekám,až Ever (_IYBuffy_) napíše další díl povídky a ono pořád nic. :D Takže prosím Ever,další díílek! :D
Zatím pa zítra lidičky. :*
I ♥ HIM!
I ♥ SPIKE!

James Marsters 2009 Rozhovor SFI FI Wire

20. srpna 2010 v 21:49 | Spiffy |  Spike / James Marsters

James Marsters, který si zahrál Spika v TV seriálu Buffy the Vampire Slayer aAngel, řekl SFI FI Wire, že spinoff o jeho postavě stále ještě může vzniknout, ale protože stárne, musel by si být jistý, že díky světlu a make-upu pořád vypadal jako věčně mladý upír.

,,No, jo, když skončil Angel, přišel za mnou Joss a řekl":,,Chceš pokračovat v roli Spika?" řekl Marsters na exluzivním interview v pondělí v Beverly Hills, kde propagoval film Dragon Ball:Evolution. ,, A já řekl: Sakra, no jasně! Ve skutečnosti, cokoliv, co chceš dělat, ať už je to Spike a nebo ne, kdekoliv na světě jsem, říkají mi tak a já vždy přiběhnu. Ale máš sedm let Jossi, protože já nechci hrát stárnoucího Spika. Zachovejme mu stejný věk a já si myslím, že můžu po sedm let udržet stejný vzhled, předtím než se to všechno změní. Možná tu je pár let navíc, ale v tomhle případě, bych to vážně chtěl udělat s kamerovou zkouškou. Můžeme nasvítit mou tvář takovýmhle způsobem, že to pořád bude takové, jak jsou na to diváci zvyklí? Jestli je tu tahle možnost, tak potom si myslím, že by byla skvělá věc, to udělat."
Angel skončil v roce 2004 a čas stále ubíhá.,, No, dostává jeden rok", říká Marsters.,, No tak Jossi. Napsal jsem to pro něj. Dal jsem mu příběh."
James plánuje pro Spika finální výstup a chce mu dát to, co chce:,,Rád bych viděl Spika jak aktivně dosahuje něčeho pro sebe a nebude to morče ani projížďka, ale chci, aby se rozhodl, že něco potřebuje a šel si pro to.", říká James.,,To by mohlo být pěkné"
Bohužel, jako je to s Buffy vždycky, Spikův seriál by mohl jít ztuha prodat networks.,, Řekl bych, že Buffy vždycky plavala proti proudu. Vždy se drala k vrcholu. ,, A teď tu není žádný rozdíl. Opravdu by ses přes to mohl dostat a prodat to, pouze pokud bySarah byla v čele. Ale když žádáte mocné, aby investovali své peníze do druhořadého charakteru, narazíte jen na odpor. Myslím, že kdyby se Sarah chtěla vrátit, připojil bych se k ní.

Spike,ani James podle mě prostě nikdy nezestárnou! :))


5.díl-Ovládat

20. srpna 2010 v 21:34 | Spiffy |  Buffy,the vampire slayer(9.série)
Obrázek
5.díl
Ovládat

Svázaná Buffy padala volným pádem dolů do vody.Kolem nebylo nic,jen lesy.Dopadla na tvrdou hladinu vody.Nemohla plavat,ani dýchat.Pomalu upadala do bezvědomí.Ikdyž se jí podařilo trošku uvolnit provazy,nemohla tam tak dlouho vydržet.Najednou ucítila,jak jí někdo chytil za paži a táhl jí ven z vody.Jak se vynořili nad hladinu,Buffy se z hluboka nadechla.,,Gilesi.."zašeptala Buffy,když jí Giles ještě ve vodě rozvazoval provazy.,,Buffy!"ozvalo se ze břehu.Stál tam Xander,Willow,Dawn,Andrew,Faith,ale Spike nikde.,,Kde je..Hannah!"jak jí Giles rozvázal provazy,Buffy okamžitě plavala ke břehu,Gilese nechala daleko za sebou.,,Musím..najít Spika."Buffy rychle oddychovala a podlamovala se jí kolena,ale Spika chtěla mermomocí najít.

James Marsters má narozeniny!!!

20. srpna 2010 v 13:36 | Spiffy |  Spike / James Marsters
Obrázek

Náš milovaný James(♥Spike♥) dneska slaví už 48.narozeniny!Takže hodně štěstí Jamesi a alespoň ještě dvakrát tolik. :D :* ♥

4.díl-Jen jako

19. srpna 2010 v 21:28 | Spiffy |  Buffy,the vampire slayer(9.série)
Obrázek
4.díl
Jen jako

,,Cože!"vyjekla Hannah a ustoupila o krok dozadu.,,Kdo ti sebral duši?"zeptala a zase přistoupila blíž a pohladila Spika po hrudi.,,Nikdo!Mám duši,ty huso!"vyjel na ni Spike a odstrčil ji na zem.,,Tak co chceš!Co ti ta mrcha udělala,Spiku?"První větu řekla Hannah rozčileně,ale při druhé vstala a šibalsky se na Spika usmála.,,Ty Buffy napadneš jen jako a já jí pak zachráním,ty huso pitomá!"řval na ni Spike a přistoupil k ní,aby jí jednu vrazil.,,Ale,ale,ale...ty mě nechceš praštit."řekla jemně a pohladil ho po tváři.Spike neváhal a jednu jí vrazil.,,Uděláš to,nebo tě budu mučit tak dlouho,dokavaď nevypustíš duši!A věř mi...to mi jde dobře!"začal jí vyhrožovat,chytnul jí pod krkem a přimáčkl na stěnu jedné z kobek.Hannah se usmála a poraženě přikývla.,,Určitě mě  půjde zítra večer,až odejdu,hledat,ty po ní skočíš a musíš se jí pokusit zabít!Klidně si vezmi i nějaký svoje upíry,ale vysvětli jim to!A neříkej,že nemáš žádný poskoky!"Spike uvolnil sevření a Hannah upadla na kolena a držela si krk.

3.díl-Pomáhat

19. srpna 2010 v 14:16 | Spiffy |  Buffy,the vampire slayer(9.série)
Obrázek
3.díl
Pomáhat

Spike se probudil,narozdíl od Gilese až druhý den večer.Buffy vedle něj ležela na posteli.Spike se na ni usmál a dal jí vlasy pryč z očí.Buffy zvedla hlavu.,,Spiku!"vykřikla hned,když ho uviděla a objala.Spikovi se zkřivil obličej bolestí a Buffy to hned zaregistrovala.,,Promiň.."špitla a trošku se od něj odtáhla.,,To je dobrý Buffy.."zase se na ni usmál a vstal.,,Kam jdeš?"zeptala se ho.,,Ven.."odvětil Spike a vzal si kabát.,,Teď?",,A proč ne?",,Třeba proto,že máš díru v bříše?",,Buffy..",,Spiku,prosím..",,Prostě půjdu.."odsekl Spike a zabouchnul za sebou dveře.Všichni už spali,akorát Giles seděl dole a pročítal knihy.

Buffy the vampire slayer-7x15(Především Spike)

19. srpna 2010 v 11:50 | Spiffy |  Společné fotky a videa
Chci upozornit,že ty fotky nejsou popořadě... ;)

154_441

2.díl-Upírka

18. srpna 2010 v 15:14 | Spiffy |  Buffy,the vampire slayer(9.série)
Obrázek
2.díl
Bez kolíku

Giles visel na jednom z velkých náhrobků za nohy a ruce měl svázané.Okolo něj bylo asi deset upírů.Měli v rukách špendlíky a každý jeden nůž.Řezali a píchali do Gilese jak to šlo.,,Jdu tam!"šeptla Buffy,ale Spike jí chytil za ruku a zatáhla jí zpátky.,,Počkej,nestihli bychom Gilese odvést!"Buffy si poslušně sedla zpátky.Když si upíři vytáhli cigarety a sedli si za náhrobek a u Gilese zůstali jen dva,Buffy se Spikem se chystali vyrazit.,,Ty si vezmi tyhle a já si vezmu"Spike to ani nestačil doříct a Buffy vyrazila.,,A nebo tak..."řekl Spike a vyrazil za Buffy,přeměnil si obličej na upíří.Spike začal likvidovat upíry a Buffy rychle odvázala Gilese.,,Buffy,musíme..."Spike to ale nestihl doříct,zasekl se a zkřivil tvář bolestí.Buffy se mu vyděšeně koukla na břicho.Měl v něm zabodlý kolík.

1.díl-S Andrewem?!

17. srpna 2010 v 22:15 | Spiffy |  Buffy,the vampire slayer(9.série)
Obrázek
1.díl
S Andrewem?!

Buffy se probrala,ale vedle ní Spike zase neležel...Určitě už byl dle a ohříval si krev.Buffy vstala a umyla se,pak se šla obléct a do kuchyně.,,Dobrý ráno."pozdravila,ale Spike zase nikde nebyl.,,Neviděl někdo Spika?"zeptala se Buffy přítomných a všichni zakroutili hlavou,ale Dawn se šibalsky usmála.,,A neviděl někdo Buffy?"ozvalo se a Spike vzal Buffy do náruče.,,Já věděla,že tam jsi..."usmála se a políbila ho.,,Nechte si to na hlídku,jo?"pošťuchovala je Faith a mrkla na Buffy.,,Nazdárek."ozvalo se ze schodů a všichni se otočili.,,Andrew,nevyšel jsi náhodou z Dawn pokoje?"Buffy svraštila čelo.Andrew kolem ní a Spika nepřítomně proklouznul a posadil se vedle Dawn.Spike se nechápavě podíval na Buffy.

Going through the motions

17. srpna 2010 v 9:16 | Spiffy |  Ostatní k Buffy

AJ


Going through the motions
Jdu skrz skoušky


22.díl-Smrt

16. srpna 2010 v 19:41 | Spiffy |  Buffy,the vampire slayer(8.série)
Úvodní obrázek
22.díl
Smrt


Buffy,Spike,i všichni ostatní byli vzhůru.Věděli,že další den bude válka a že tam budou moci i zemřít.Buffy dělal starosti Angel.Nechtěla si to připustit,ale pořád ho milovala.Spika sice o hodně víc,ale nechtěla,aby zemřel...Ne teď a ne kvůli světu,jako Spike.Spike si objal a oba dva si lehli.,,Musíš se mnou zůstat...Slib mi to."Zašeptala Buffy a Spike jí políbil.,,Zůstanu!"Špitl Spike a pohladil ji po tváři.Buffy se mu schoulila do náručí.Willow a Dawn byly u Dawn v pokoji.Willow se opravdu rozhodla z Dawn udělat čarodějku.,,B,můžeš na chvilku?"k nim do pokoje přišla Faith a podívala se na Buffy.Buffy se koukla na Spika a ten kývl.Pak oba vstali a Buffy chtěla jít za Faith,ale Faith skočila k ní na postel,takže Buffy si sedla zpátky.Spike šel do obýváku za Gilesem a Xanderem.Ti popíjeli whisky a Spikovi hned nalili.,,Proč nejsi s Buffy?"zeptal se Xander a usrknul si ze skleničky.

21.díl-Kdo jsi!

16. srpna 2010 v 12:22 | Spiffy |  Buffy,the vampire slayer(8.série)
Úvodní obrázek
21.díl
Kdo jsi!


Buffy se probudila,ale Spike vedle ní neležel.,,Budu se koupat v tvojí krvi!"Ozvalo se ze zdola.Buffy ten hlas poznala,byl to Spike!Rychle vstala a seběhla po schodech dolůVšechno tam bylo rozmlácené a Faith se právě chystala zabít Spika.,,Nech ho na pokoji!"Vykřikla Buffy a vykopla Faith kolík z ruky a kopla jí do břicha.Spike se na ni tázavě podíval,měl upíří obličej.,,Co si ksakru o sobě myslíš!Gilesi!"Křičela Faith a Buffy jí pomohla na nohy.,,Promiň,ale Spika mlátit nebudeš,jasný?!"Řekla jí Buffy a Spike na ní vykulil oči.

20.díl-Postupně

15. srpna 2010 v 19:59 | Spiffy |  Buffy,the vampire slayer(8.série)
Úvodní obrázek
20.díl
Postupně


Spike sešel dolů po schodech.Vzbudil se až v poledne.BUffy dělala oběd a Willow s Faith jí pomáhaly.Spike pořád musel myslet na to,co se mu ráno stalo.Nedokázal si to vysvětlit.Sednul si do křesla a koukal se na televizi.Pak se zase zvednul a chtěl jít k sobě do pokoje.,,Hej,kam jdeš?Teď jsi přišel..."Odbrátil se na něj Xandera a Spike se na něj podíval.Pak se zase obrátil směrem k němu do pokoje a sednul si na postel.

19.díl-Jako dřív

14. srpna 2010 v 21:40 | Spiffy |  Buffy,the vampire slayer(8.série)
Úvodní obrázek


19.díl
Jako dřív


Bylo ráno.Buffy i ostatní se už probudili.Buffy se oblékla a šla dolů.,,Nazdárek všichni."Pozdravila usmála se.,,Ahoj lásko,jak se máme?"Zeptal se jí Spike a objal jí.Willowino kouzlo fungovalo.,,Ahoj Xandere."Pozdravila právě přicházející Willow Xandera.Faith a Giles byli v kuchyni a Spike Buffy zuřivě líbal.,,Hej,Gilesi,neměl bys nám ukázat,pro co jsi jel do tý Angelie?"Zeptala se Faith a kousla si do toastu.,,Ou,jistě."Souhlasil Giles a napil se čaje.Višchni nastražili uši a sedli si do obýváku.,,Do Anglie jsem jel pro zázračnou vodu,díky které bude moci Spike Pohsaxe kousnout.Ale pro jistotu se jí potřeme i my ostatní,protože když se jí potřete,můžete proniknout do Pohsaxo kůže i mečem.Buffy,ty pomůžeš Spikovi přeprat Pohsaxe,Faith zabije Angeluse a Kennedy,kterou Willow poprosí,aby sem přišla,zabije Drusilu."Vysvětlil jim Giles a pak se ještě podíval na Spika a vytáhl TEN amulet.

Diplom pro Denu

14. srpna 2010 v 21:23 | Spiffy
Obrázek
Snad se ti líbí... :))

18.díl-Potrat

14. srpna 2010 v 16:39 | Spiffy |  Buffy,the vampire slayer(8.série)
Úvodní obrázek


18.díl
Potrat


Buffy vtrhla do domu a běžela do svého pokoje,brečela.Ostatní se na ní nechápavě koukali.Za ní přišel Spike.Snažil se potlačit slzy,ale moc se mu to nedařilo.,,Spiku,co se stalo?"Zeptal se Xander.,,Byli jsme u doktora."Odvětil Spike a opřel se o zeď,pak si pomalu začal klekat a chytil se za hlavu.,,A co se stalo?Co vám řekl?"Zeptala se Faith a Willow si klekla ke Spikovi.,,Spiku,no tak..."Šeptla.,,Buffy potratila!Jste už konečně spokojený!"Zařval Spike pomalu vyšel po schodech.Měl co dělat,aby nerozmlátil zábradlí zabouchnul se do pokoje a věichni vykulili oči.,,Pro boha..."Vydechla Faith a sedla si na gauč.